Vores undervisere
   

 
Se alle vores undervisere...



Michael Rask
Se alle detaljer på Michael Rask
Mobil: +4527106000

E-mail: rask@raskkoreskole.dk
Bil:

Tesla, Model 3 SR+
Jeg hedder Michael Rask


Per Pedersen
Se alle detaljer på Per Pedersen
Mobil: +4540503756

E-mail: per@raskkoreskole.dk
Bil:

Mercedes, C 220
Jeg hedder Per Pedersen


Brian Ankerstjerne Sørensen
Se alle detaljer på Brian Ankerstjerne Sørensen
Mobil: +4528227953

E-mail: brian@raskkoreskole.dk
Bil:

Mercedes, C 220
Jeg hedder Brian Ankerstjerne Sørensen


Lars Heichendorf
Se alle detaljer på Lars Heichendorf
Mobil: +4531237093

E-mail: lars@raskkoreskole.dk
Bil:

Mercedes, C220
Jeg hedder Lars Heichendorf


Helle Graversen
Se alle detaljer på Helle Graversen
Mobil: +4560248349

E-mail: helle@raskkoreskole.dk
Bil:

Seat, Ibiza 1.9 diesel
Jeg hedder Helle Graversen


Geo Andina
Se alle detaljer på Geo Andina
Mobil: +4529717279

E-mail: geo@raskkoreskole.dk
Bil:

BMW, 120 d
Jeg hedder Geo Andina


Lars Børlum
Se alle detaljer på Lars Børlum
Mobil: +4522482855

E-mail: lb@raskkoreskole.dk
Bil:

Hyundai, i30
Jeg hedder Lars Børlum


Helle Kristensen
Se alle detaljer på Helle Kristensen
Mobil: +4520158833

E-mail: hk@raskkoreskole.dk
Bil:

VW, Golf
Jeg hedder Helle Kristensen


Henrik Rasmussen
Se alle detaljer på Henrik Rasmussen
Mobil: +4540308937

E-mail: henrik@raskkoreskole.dk
Bil:

Range Rover, Evo
Jeg hedder Henrik Rasmussen


Tea Hammeleff
Se alle detaljer på Tea Hammeleff
Mobil: +4540610793

E-mail: tea@raskkoreskole.dk
Bil:

Mercedes, A
Jeg hedder Tea Hammeleff


Kristian Odder Jensen
Se alle detaljer på Kristian Odder Jensen
Mobil: +4553535398

E-mail: kristian@raskkoreskole.dk
Bil:

Hyundai, i30N
Jeg hedder Kristian Odder Jensen